885 277 244 biuro@air-media.pl

O Air-media

Głównym profilem działalności firmy Air-Media jest dostarczanie Internetu klientom indywidualnym oraz biznesowym na terenie Dąbrowy Górniczej.

W oparciu o nowoczesne technologie i urządzenia renomowanych firm budujemy własną sieć. Staramy się dotrzeć wszędzie tam gdzie brak warunków technicznych uniemożliwia korzystanie z internetu. Priorytetem działania firmy jest przede wszystkim zdobywanie zaufania i zadowolenia klientów korzystających z naszych usług. Gwarantujemy przepustowość łączy określoną w umowie, brak limitów pobierania danych. Całodobowo monitorujemy sieć zapewniając tym samym szybki i bezpieczny dostęp do jej zasobów. Staramy się aby pracowała bezawaryjnie i z każdym dniem jakość świadczonych usług była doskonalsza. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dlatego stworzyliśmy cennik dopasowany do potrzeb klienta.

Dodatkowym profilem działalności firmy Air-Media są kompleksowe usługi w zakresie projektowania, montażu, rozbudowy, serwisowania oraz stałej konserwacji elektronicznych systemów zabezpieczeń.

Zapraszamy do współpracy…
Firma Air-Media

Gwarancja jakości

Naszym Klientom możemy zagwarantować najwyższy standard świadczonych przez nas usług.

Ciągłe się zmieniamy

Z każdym dniem ulepszamy i rozbudowujemy swoją infrastukturę sieciową.

Szybkie rozwiązywanie problemów technicznych

Dbamy o to byś nieprzerwanie mógł cieszyć się szybkim dostępem do internetu.

Wsparcie użytkowników

Zawsze jesteśmy gotowi pomagać naszym użytkownikom. Jeśli masz z czymś problem zapraszamy do kontaktu.